Poznaš občutek, ko se zjutraj zbudiš in greš s težkim srcem v nov dan, saj veš, da se prebujaš, ker odhajaš nekam kamor ti ni za iti? Da se sama nikoli s tem nisem soočila bom težko zanikala, saj menim, da smo še vsi naredili ali počeli nekaj kar nam ni najbolj dišalo. Če se…
Koliko krat ste skozi otroštvo in odraščanje poslušali stavek kot je: »če boš pridna, ti do Dedek mraz prinesel darila; če boš bila pridna v šoli, boš imela dobro službo; ker si pridna, si napredovala itd.« Tudi sama imam otroka in sem na začetku uporabljala besedo »pridna«, saj nisem bila v zavedanju kaj lahko s…
